duyuru 2016_darbe_girisimini_lanetliyoruz

 

DARBE GİRİŞİMİNİ LANETLİYORUZ !!! 

Millet olarak yaşadığımız ve malum terör örgütü tarafından demokrasimize karşı yapılan darbe girişimini ve şeref yoksunu darbecileri Kahramanmaraş Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Olarak şiddetle kınıyor ve lanetliyoruz.   

Ülkemizin birlik ve beraberliğini tehdit eden ve sadece kendi ajandasına hizmet eden bu vatan hainlerinin tüm çabaları, Türk Milletinin sağlam iradesi karşısında bertaraf olmuştur ve hiçbir zaman yer bulamayacaktır. 

Fitne, zulüm ve kanla beslenen bu zihniyet, Türkiye'yi çatışma ortamına sürüklemek istemekte; demokrasiyi, refah arayışını ve toplumsal barışı yok etmeye çalışmaktadır. Kendi halkına silah sıkacak kadar gözü dönmüş vatanı ve kıblesi belli olmayan bu hainlerin hesap verme zamanı gelmiştir. 

ülkemizin yönetiminde, demokratik yollarla işbaşına gelmiş olan hükümetimiz ve cumhurbaşkanımızdan başka hiç bir otorite kabul edilemez. 

Büyük Türk Milleti tarihten gelen onurlu duruşunu bir kez daha gösterecek, sokaklarda kenetlenerek ve tüm değerlerine sahip çıkarak terör örgütü destekli bu darbe girişimine en büyük tokadı atacaktır.

Saygılarımızla;

adres iletisim_2014


 Kahramanmaraş Serbest Muhsasebeci ve Mali Müşavirler Odası Kurumsal Web Sitesidir. Sitenin tüm hakları saklıdır. © 2011-2016.  İzinsiz alıntı yapılması, kopyalanması ve dağıtılması yasaktır.

Bu site en iyi 1024x768 çözünürlükte IE, Firefox ve Chrome ile görüntülenir.