3568 sayılı Meslek Yasamızın 13 Haziran 1989 tarihinde kabulünden sonra 10 Şubat 1990 günü geçici ruhsatların dağıtımı sırasında Odamız kuruculuk görevini üstlenen Sayın Selahattin ÜNSAL, Sayın Ejder ODUNKIRAN, Sayın Mehmet GÜMÜŞER, Sayın Mustafa AKÇA ve Sayın Necdet SERDAR' a Geçici Kurulun teklifi ve Bakanlığın onayı ile 02 Nisan 1990 tarihinde yetki verilmiş ve Kahramanmaraş Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası' da 20 Nisan 1990 tarihinde resmen kurularak faaliyetine başlamıştır.

Odamızın kuruluş çalışmaları tamamlandıktan sonra;

23 Haziran 1990 tarihinde ilk olağan genel kurulumuz yapılmış ve 24 Haziran 1990 tarihindeki seçimlerden sonra;
Oda Başkanı: Selahattin ÜNSAL
Başkan Yardımcısı: Ejder ODUNKIRAN
Oda Sekreteri: Mehmet GÜMÜŞER
Sayman: Mustafa AKÇA
Üye: Necdet SERDAR  olarak göreve gelerek 04 Mayıs 1991 tarihine kadar da görevlerini sürdürmüşlerdir.

04 Mayıs 1991 tarihindeki seçimler sonucunda;
Oda Başkanı: Selahattin ÜNSAL
Başkan Yardımcısı: Ejder ODUNKIRAN
Oda Sekreteri: Mehmet GÜMÜŞER
Sayman: Mustafa AKÇA
Üye: Necdet SERDAR dan oluşan Yönetim Kurulu da 17 Mayıs 1992 tarihine kadar görev yapmışlardır.

MAYIS 1992 tarihindeki seçimlerin ardından;
Oda Başkanı: Fahri GEMCİ
Başkan Yardımcısı: H.Necati KAZANCI
Oda Sekreteri: Ramazan DOBOĞLU
Sayman: Erdoğan ELDELEKLİ
Üye: İbrahim İMALI
olarak Yönetim Kurulu faaliyetlerine başlamış ve 05 Haziran 1994 tarihindeki Genel Kurula kadar da görevlerini sürdürmüşlerdir.

05 Haziran 1994 tarihindeki seçimlerden sonra;
Oda Başkanı: Ejder ODUNKIRAN
Başkan Yardımcısı: İsa Mirzaoğlu
Oda Sekreteri: Osman BAŞARICI
Sayman: Abdul Kadir DEDEOĞLU
Üye: Mustafa AKÇA olarak Yönetim Kurulu faaliyetlerine başlamıştır ve 12 Mayıs 1996 tarihindeki Genel Kurula kadar da faaliyetlerini sürdürmüşlerdir.

12 Mayıs 1996 tarihindeki seçimlerden sonra;
Oda Başkanı: Ejder ODUNKIRAN
Başkan Yardımcısı: İsa MİRZAOĞLU
Oda Sekreteri: A.Kadir GÜZELDEMİRCİ
Sayman: A.Kadir DEDEOĞLU
Üye: Sait GÜZELGÖRÜR olarak Yönetim Kurulu faaliyetlerine başlamışlardır.

23.12.1998 tarihinde Başkan Ejder ODUNKIRAN ın Yeminli Mali Müşavir olması nedeni ile yönetime Başkan A. Kadir GÜZELDEMİRCİ tarafından geçici bir yönetim gelmiştir.
06 Haziran 2000 tarihindeki Genel Kurula kadar da faaliyetlerini sürdürmüşlerdir

Oda Başkanı: A.Kadir GÜZELDEMİRCİ
Başkan Yardımcısı: Ali BAŞER
Oda Sekreteri: Mustafa AKÇA
Sayman: A.Kadir DEDEOĞLU
Üye: Sait GÜZELGÖRÜR
olarak Yönetim Kurulu faaliyetlerine başlamıştır ve 06.Haziran 2002 tarihindeki Genel Kurula kadar da faaliyetlerini sürdürmüşlerdir.
Oda Başkanı: Mehmet GÜMÜŞER
Başkan Yardımcısı: Arif ŞEN
Oda Sekreteri: Osman BAŞARICI
Sayman: A.Kadir DEDEOĞLU
Üye: A.Kadir GÜZELDEMİRCİ olarak Yönetim Kurulu faaliyetlerine başlamışlardır.

30.05.2004 tarihinde yapılan Olağan Seçimli Genel Kurula kadar görevlerini sürdürmüşlerdir. Yapılan seçim de;
Oda Başkanı: Mehmet GÜMÜŞER
Başkan Yrdımcısı: Arif ŞEN
Oda Sekreteri: Osman BAŞARICI
Sayman: Abdulkadir DEDEOĞLU
Üye: Metin SAÇMA
29 Mayıs 2006 tarihin de yapılan Olağan Seçimli Genel Kurula kadar görevlerini sürdürmüşlerdir.

29 Mayıs 2006 Tarihinde yapılan seçim de;
Oda Başkanı: Mehmet GÜMÜŞER
Başkan Yardımcısı: Arif ŞEN
Oda Sekreteri: Metin SAÇMA
Sayman: Abdulkadir DEDEOĞLU
Üye: Zekeriya ERSOY
29 Mayıs 2008 tarihin de yapılan Olağan Seçimli Genel Kurula kadar görevlerini sürdürmüşlerdir.

29 Mayıs 2008 tarihinde yapılan seçimde;
Oda Başkanı: Mehmet GÜMÜŞER
Başkan Yardımcısı: Arif ŞEN
Oda Sekreteri: Mustafa AKÇA
Sayman: Metin SAÇMA
Üye: Zekeriya ERSOY
30 Mayıs 2010 tarihinde yapılan Olağan Seçimli Genel Kurula kadar görevlerini sürdürmüşlerdir.

ŞU ANKİ AKTİF YÖNETİM:
30 Mayıs 2010 tarihinde yapılan seçimde;
Oda Başkanı: Arif ŞEN
Başkan Yardımcısı: Abdullah KALIN
Oda Sekreteri: Abdurrahman ÜZÜM
Sayman: Halit ALCI
Üye: Abdulkadir GÜZELDEMİRCİ

adres iletisim_2014


 Kahramanmaraş Serbest Muhsasebeci ve Mali Müşavirler Odası Kurumsal Web Sitesidir. Sitenin tüm hakları saklıdır. © 2011-2016.  İzinsiz alıntı yapılması, kopyalanması ve dağıtılması yasaktır.

Bu site en iyi 1024x768 çözünürlükte IE, Firefox ve Chrome ile görüntülenir.