ÖNEMLİ TELEFONLAR
ÜNVANI İLÇESİ ADI VE SOYADI   TELEFON SANTRAL
KAHRAMANMARAŞ VALİSİ   Şükrü KOCATEPE   214 10 09 223 70 01-03
KAHRAMANMARAŞ MİLLETVEKİLLERİ          
T.B.M.M. KAHRAMANMARAŞ MİLLETVEKİLİ   Prof.Dr. Mehmet SAĞLAM AK Parti    
T.B.M.M. KAHRAMANMARAŞ MİLLETVEKİLİ   Nevzat PAKDİL AK Parti    
T.B.M.M. KAHRAMANMARAŞ MİLLETVEKİLİ   Mahir ÜNAL AK Parti  
T.B.M.M. KAHRAMANMARAŞ MİLLETVEKİLİ   Yıldırım Mehmet RAMAZANOĞLU AK Parti    
T.B.M.M. KAHRAMANMARAŞ MİLLETVEKİLİ   Sevde Beyazıt KAÇAR AK Parti    
T.B.M.M. KAHRAMANMARAŞ MİLLETVEKİLİ   Sıtkı GÜVENÇ AK Parti    
T.B.M.M. KAHRAMANMARAŞ MİLLETVEKİLİ   Durdu ÖZBOLAT CHP    
T.B.M.M. KAHRAMANMARAŞ MİLLETVEKİLİ   Mesut DEDEOĞLU MHP    
GARNİZON KOMUTANI   Tnk. Kur.Alb. Sadık YILDIZ   211 08 84 211 08 91
BELEDİYE BAŞKANI   Mustafa POYRAZ   221 34 70 221 34 72
CUMHURİYET BAŞSAVCISI    Mustafa KÜÇÜK 211 17 01 211 17 02-03
ADALET KOMİSYONU BAŞKANI   Turgay ATEŞ   211 17 01 211 17 02-03
SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ   Prof.Dr. M.Fatih KARAASLAN   219 10 10  
BARO  BAŞKANI   Av. Metin DOĞAN   212 33 91  
SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ REKTÖR YARDIMCISI   Prof.Dr. Orhan ERDAŞ   219 10 14  
SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ REKTÖR YARDIMCISI   Prof.Dr. Uğur YILDIRIM   219 13 52  
SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ REKTÖR YARDIMCISI   Prof.Dr. Sinan BAŞ   219 10 15  
FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ DEKANI   Prof.Dr. Metin DIĞRAK   219 10 38  
GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ DEKANI   Prof.Dr. Semih ÇAĞLAR   219 15 00  
İLAHİYAT FAKÜLTESİ DEKANI   Prof.Dr. İdris ŞENGÜL   251 23 20  
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ DEKANI   Prof.Dr. Ahmet Hamdi AYDIN   219 10 43  
MÜH-MİMARLIK FAKÜLTESİ DEKANI   Prof.Dr. Süleyman TOLUN   219 10 48  
ORMAN FAKÜLTESİ DEKANI   Prof.Dr. İbrahim BEKTAŞ   223 79 23  
TIP FAKÜLTESİ DEKANI   Prof.Dr. Durmuş DEVECİ   221 14 31  
ZİRAAT FAKÜLTESİ DEKANI   Prof.Dr. Kadir SALTALI   219 15 21  
EĞİTİM FAKÜLTESİ DEKAN V.   Prof.Dr. Uğur YILDIRIM      
GARNİZON KOMUTANLIĞINCA BELİRLENECEK SİLAHLI KUVETLER MENSUPLARI 
İL JANDARMA KOMUTANI   J.Alb. İsmail CÖMERT   211 08 84 211 08 91
İL JANDARMA KOMUTAN YARDIMCISI   J.Alb. Yüksel EYİOL   212 08 84  
MERKEZ KOMUTANI   Per.Yb. Taner SEZER   221 84 66  
TABUR KOMUTANI   Kr.Plt.Kur.Yb. Aşkın GENÇASLAN      
ASKERLİK ŞUBESİ BAŞKANI    Per.Yb. Engin COŞKUN   223 76 48  
VALİ YARDIMCILARI VE EMNİYET MÜDÜRÜ
VALİ YARDIMCISI   Ahmet Turgay İMAMGİLLER   224 21 14 224 21 15
VALİ YARDIMCISI   Mustafa ANTEPLİOĞLU   224 21 14 224 21 15
VALİ YARDIMCISI   Erkan BULGAN   223 99 95  224 07 67 
VALİ YARDIMCISI   Servet GÜNGÖR      
İL HUKUK İŞLERİ MÜDÜRÜ          
İL EMNİYET MÜDÜRÜ   Mustafa AYDIN   223 00 50  
KAYMAKAMLAR
AFŞİN KAYMAKAMI   Faik ARICAN      
ANDIRIN KAYMAKAM V.   İsmail PENDİK      
ÇAĞLAYANCERİT KAYMAKAMI   Olgun ÖNER      
EKİNÖZÜ KAYMAKAMI   Abdulhamit KARACA       
ELBİSTAN KAYMAKAMI   Metin MAYTALMAN      
GÖKSUN KAYMAKAMI          
NURHAK KAYMAKAMI   Eyüp FIRAT      
PAZARCIK KAYMAKAMI   Erdoğan KANYILMAZ      
TÜRKOĞLU KAYMAKAMI   Tuncay AKKOYUN      
HAKİMLER -CUMHURİYET SAVCILARI
CUMHURİYET BAŞSAVCISI VEKİLİ   Gürhan AKTAŞ     211 16 90
(9 Hat)
CUMHURİYET SAVCISI   Şennan IŞIKALTIN    
CUMHURİYET SAVCISI   Hüsamettin BİNİCİ    
CUMHURİYET SAVCISI   Mehmet Sabri KILIÇ    
CUMHURİYET SAVCISI   Kemal YALÇIN    
CUMHURİYET SAVCISI   Burhanettin GÜL    
CUMHURİYET SAVCISI   Süleyman DURMAZ    
CUMHURİYET SAVCISI   Habib KORKMAZ    
CUMHURİYET SAVCISI   Nihat KAYA    
CUMHURİYET SAVCISI   Faruk SALMAN    
CUMHURİYET SAVCISI   Mevlüt KISIR    
CUMHURİYET SAVCISI   Şehmus ERNAS    
CUMHURİYET SAVCISI   Derda DÖKMEN    
CUMHURİYET SAVCISI   Uğur KOÇ    
CUMHURİYET SAVCISI   Salim DEMİRCİ    
CUMHURİYET SAVCISI   Basri ALAGÖZ    
1. AĞIR CEZA MAHKEMESİ BAŞKANI   Yavuz KARAARSLAN    
1. AĞIR CEZA MAHKEMESİ ÜYESİ   Mehmet TÜFEKÇİBAŞI    
1. AĞIR CEZA MAHKEMESİ ÜYESİ   Safiye Bilge PEKGÖZ    
2. AĞIR CEZA MAHKEMESİ BAŞKANI   Turgay ATEŞ    
2. AĞIR CEZA MAHKEMESİ ÜYESİ   Hüseyin PEKŞEN    
2. AĞIR CEZA MAHKEMESİ ÜYESİ   Bilge OLCAR    
1. ASLİYE CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ   Dilek BİNİCİ    
2. ASLİYE CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ   Abdullah ÖZER    
3. ASLİYE CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ   Ömer BOZKURT    
4. ASLİYE CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ   Hacı Ali ALAY    
5. ASLİYE CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ   Ali Şefik ALAGÖZ    
1. SULH CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ   Hasan AKDEMİR    
2. SULH CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ   İbrahim ACARLI    
3. SULH CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ   Melik KAHRAMAN    
4. SULH CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ   Kayhan YILDIRIM    
1. ASLİYE HUKUK MAHKEMESİ HAKİMİ   Cebrail YAŞAR    
2. ASLİYE HUKUK MAHKEMESİ HAKİMİ   Cahit PARLAK    
KADASTRO MAHKEMESİ HAKİMİ   Ayten Atalayın ERTÜRK    
İŞ MAHKEMESİ HAKİMİ   Mustafa Ümit ÇOKRAK    
1. AİLE MAHKEMESİ HAKİMİ   Ahmet BAYAZITOĞLU    
2. AİLE MAHKEMESİ HAKİMİ   Gülten YALÇIN    
SULH HUKUK MAHKEMESİ HAKİMİ   Hayriye ÇELİKER    
SULH HUKUK MAHKEMESİ HAKİMİ   Hakan ÖZDEŞ    
İCRA CEZA HAKİMİ   Ali Rıza SIVACI    
İCRA CEZA HAKİMİ İmran İMAMGİLLER    
T.B.M.M.DE GRUBU BULUNAN SİYASİ PARTİ İL BAŞKANLARI
AK PARTİ İL BAŞKANI   Fatih Mehmet ERKOÇ   223 59 51 223 59 52
CHP İL BAŞKANI   Galip YILIŞIN   223 91 92 224 34 61
MHP İL BAŞKANI   Mustafa BASTIRMACI   221 81 41 221 81 42
DEKAN YARDIMCILARI , YÜKSEK OKUL MÜDÜRLERİ 
FEN BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ MÜDÜRÜ   Prof.Dr. Hakkı ALMA   219 17 00  
SAĞLIK BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ MÜDÜRÜ   Doç.Dr. Mehmet Akif KILIÇ   219 16 64  
SOSYAL BİLİMLER ENSTİTÜSÜ MÜDÜRÜ   Doç.Dr. Murat KARABULUT   219 14 03  
BESYO   Doç.Dr. Bülent KANTARÇEKEN   221 72 43  
SAĞLIK YÜKSEKOKULU   Doç.Dr. Hasan UÇMAK   223 69 65  
AFŞİN MESLEK YÜKSEK OKULU MÜDÜRÜ   Doç.Dr. Mustafa DOLAZ   511 67 65  
ANDIRIN MESLEK YÜKSEK OKULU MÜDÜRÜ   Doç.Dr. Hüseyin TEMİZ   561 35 11  
ELBİSTAN MESLEK YÜKSEK OKULU MÜDÜRÜ   Doç.Dr. Hanifi BİNİCİ   421 20 17   
GÖKSUN MESLEK YÜKSEK OKULU MÜDÜRÜ   Yrd. Doç.Dr. Mehmet GÜRBÜZ   714 35 03  
PAZARCIK MESLEK YÜKSEK OKULU MÜDÜRÜ   Prof.Dr. İsmail BAKAN   251 23 37  
TÜRKOĞLU MESLEK YÜKSEK OKULU MÜDÜRÜ   Yrd. Doç.Dr. Çağatay TANRIVERDİ      
KAHRAMANMARAŞ MESLEK YÜKSEK OK.MÜDÜRÜ Yrd.Doç.Dr. Remzi GEMCİ   251 23 09  
SAĞLIK HİZMETLERİ  MESLEK YÜKSEK OKULU MÜDÜRÜ Doç.Dr. Deniz TUNCEL   251 21 12  
GENEL SEKRETER   Ö.Rüştü ERTUĞRUL   219 10 16  
BÖLGE MÜDÜRLERİ
MİT BÖLGE MÜDÜRÜ          
DSİ XX. BÖLGE MÜDÜRÜ   Mevlüt AYDIN   236 03 05 236 03 06
ORMAN BÖLGE MÜDÜRÜ   Mustafa GEDİKLİ   234 44 01 234 44 20
BAŞBAKANLIĞA BAĞLI İL TEŞKİLAT MÜDÜRLERİ
İL MÜFTÜSÜ   Muhammed GEVHER   231 27 67 231 27 60
İL AFET VE ACİL DURUM MÜDÜRÜ   İhsan KARATUTLU   223 75 79  
ADALET BAKANLIĞI
E-TİPİ CEZAEVİ MÜDÜRÜ   İsmail DAL   237 60 27 237 60 74
AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞI
SOSYAL HİZMETLER İL MÜDÜR V.   Mehmet SERTPOLAT   215 86 45 215 95 13
SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAY.VAK.MÜDÜRÜ   Ayhan DOMURCUKGÜL   235 29 66 (3 hat)
AVRUPA BİRLİĞİ BAKANLIĞI
DOĞU AKDENİZ KALKINMA AJANSI (DOĞAKA) GN.SEKR. Erdoğan SERDENGEÇTİ   0326 225 14 15  
AB PROJE KOORDİNATÖRLÜĞÜ          
BİLİM, SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞI
BİLİM, SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRÜ   Nesih TANRIVERDİ   223 66 92 223 66 90
KOSGEB (Kahramanaraş Hizmet Merkezi  Müdürü)   Mehmet YILMAZ   232 10 30 231 62 63
ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANLIĞI
SOSYAL GÜVENLİK İL MÜDÜRÜ   Mehmet GÜLPAK   223 52 65 223 52 60
TÜRKİYE İŞ KURUMU İL MÜDÜRÜ   Necdet AKBEN   223 01 74 221 24 21
ÇEVRE, ORMAN VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI
ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK MÜDÜRÜ   Sayim ATA   225 17 19 223 53 69
KADASTRO MÜDÜRÜ   Mustafa AVCI   221 26 83 221 26 82
TAPU MÜDÜRÜ   Hasan DOĞAN   221 26 80 221 26 81
ÇEVRE VE ORMAN İL MÜDÜRÜ   Hüseyin ÇANAK   234 00 11 234 44 24
EKONOMİ BAKANLIĞI
ÜRÜN DENETMENLERİ GRUP BAŞKANLIĞI   Ahmet AVŞAR   225 05 01 214 52 62
GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI
SPOR İL MÜDÜRÜ   Ali İhsan KABAKÇI   235 17 00 235 17 01
GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI
TARIM İL MÜDÜRÜ   Mehmet GÜNDOĞDU   231 32 18 231 32 19
TARIM VE KIRSAL KALKINMAYI DESTEKLEME KURUMU İL KOORDİNATÖRÜ Ömer Süha USLU   235 12 60 235 12 70
TARIMSAL ARAŞTIRMA ENSTİTÜSÜ MÜDÜRÜ   M.Nefi KISAKÜREK   237 74 58 237 60 71
GÜMRÜK VE TİCARET BAKANLIĞI
GÜMRÜK MÜDÜR V.   Ayhan AKPINAR   231 33 29 231 32 98
İÇİŞLERİ BAKANLIĞI
İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETER V.-Vali Yardımcısı  Servet GÜNGÖR   223 55 75 221 49 92
İL NÜFUS VE VATANDAŞLIK MÜDÜRÜ   Hüseyin ÇAĞLAYAN   221 23 30 221 23 32
İL PLANLAMA VE KOORDİNASYON MÜDÜRÜ   Hüsamettin BULUT   221 79 43 221 11 79
İL DERNEKLER MÜDÜR V.   Halit UĞUR   224 19 10 224 19 10
İL SOSYAL ETÜD VE PROJE MÜDÜRÜ   Zeki EVİN   223 76 10
VALİLİK ÖZEL KALEM MÜDÜR V.   H.Murat DEVREK   223 76 15 223 70 01
İL BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRÜ   Mustafa GÜLEGÜL   221 79 45 224 76 01
İL İDARE KURULU MÜDÜRÜ   Bilal NACAR   221 79 44 223 76 10-11
İL YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ   Ali YURDAGÜL   221 79 46 223 76 10-11
İL MAHALLİ İDARELER MÜDÜRÜ   Mehmet ERYILMAZ   223 76 10 223 76 11
KÜLTÜR VE TURİZM  BAKANLIĞI
İL KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRÜ   Seydihan KÜÇÜKDAĞLI   235 15 05 235 15 02
MALİYE BAKANLIĞI
DEFTERDAR   Osman KOÇAŞ   225 47 77 225 47 78
VERGİ DAİRESİ BAŞKANI   Kemal ŞEKER   224 28 51-59 224 28 73
MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI
İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ   Tahsin NAS   223 54 64 223 50 17
YÜKSEK ÖĞRETİM KREDİ VE YURTL.KUR.MD.   Mehmet KOÇ   251 23 19 251 24 60
MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI
ASKERLİK ŞUBESİ BAŞKANI    Per.Yrb. Engin COŞKUN   223 76 48  
ORMAN VE SU İŞLERİ BAKANLIĞI
METEOROLOJİ İSTASYON MÜDÜRÜ   Önder AVŞAR   234 48 28 234 48 30
HAVAALANI MEYDAN METEOROLOJİ MÜDÜRÜ   Harun TEMEL   236 61 43  
SAĞLIK BAKANLIĞI
İL SAĞLIK MÜDÜRÜ   Dr. M.İlker ÇİTİL   221 88 81 212 21 40
DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMİ   Uzm.Dr.Nurettin ARIKAN   223 53 30 223 47 56
YENİŞEHİR DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMİ    Opt.Dr.M.Nedim ŞEREFOĞLU   223 64 50 214 20 44
KADIN DOĞUM VE ÇOCUK HASTANESİ BAŞHEKİMİ   Uzm Dr.Abdulkadir DÜNDAR   215 48 00  
AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI  HASTANESİ BAŞHEKİMİ V.   Atilla ÇAMSARI      
ULAŞTIRMA BAKANLIĞI
TCDD GAR ŞEFİ   Cuma MERİK   235 00 75  
HAVAALANI MÜDÜRÜ   Şah Murat MUSTAN   236 18 97 236 18 96
KARAYOLLARI 55. ŞUBE ŞEFİ   Davut KAYACI   231 22 77 231 22 79
KARAYOLLARI BAKIM ŞEFİ   Ahmet ESKALEN      
MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNCE VERİLECEK İLKÖĞRETİM VE ORTAÖĞRETİM MÜDÜRLERİ
MEHMET GÜMÜŞER ANADOLU LİSESİ MÜDÜRÜ   Bekir URUŞ   231 30 14 231 30 45
ATATÜRK ANADOLU LİSESİ MÜDÜRÜ   Fazlı ZABUN   223 69 60 221 76 12
KAVLAKLI HASAN GÖKÇE İLKÖĞRETİM OKULU MÜDÜRÜ Nurullah CAVLI   257 91 24 257 91 24
RESMİ BANKA MÜDÜRLERİ
TÜRKİYE HALK BANKASI MÜDÜRÜ   Ender ŞENBAY   232 20 12 232 15 67
T.C.ZİRAAT BANKASI MERKEZ ŞUBE MÜDÜRÜ   Mehmet SOLDAN   221 27 10 221 27 00
VAKIFLAR BANKASI ŞUBE MÜDÜRÜ   Abdulbari SAYIR   223 71 00 223 03 59
KAMU İKTİSADİ KURUMLARI - BİRLİKLER
İL TELEKOM MÜDÜRÜ   Hüseyin DONBALOĞLU   555 10 10 555 15 00
PTT BAŞMÜDÜRÜ   Halit TAŞPINAR   223 33 19 223 33 13
AKEDAŞ ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş YÖN. KUR. BŞK.   Mehmet BALDUK   223 53 20 223 53 21
TEİAŞ (TÜRKİYE ELEKTRİK İLETİM A.Ş.)   Kamil ÖZSOY   211 09 91 211 09 93
EÜAŞ MENZELET (HES) İŞLETME MÜDÜRÜ   Yasin KAPLAN   221 86 60 221 20 08
BOTAŞ BORU HATLARI İLE PETROL TAŞIMA A.Ş.   Adil TOSUN   251 30 10 251 30 11
TOPRAK MAHSULLERİ OFİSİ AJANS MÜD.   Yusuf KOÇYİĞİT   235 03 20 235 03 18
T.B.M.M.DE GRUBU BULUNMAYAN SİYASİ PARTİ BAŞKANLARI
BAĞIMSIZ CUMHURİYET PARTİSİ (BCP)   Bahri SERİN      
BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ (BTP)    Zühtü KAZANCI      
BARIŞ VE DEMOKRASİ PARTİSİ (BDP)   Metin GÖNÜLŞEN      
BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ (BBP)    Bekir KILIÇ      
DEMOKRATİK SOL PARTİ (DSP)   Salman UZUNGÖL      
DEMOKRAT PARTİ (DP)    Ramazan DEVECİ      
DOĞRUYOL PARTİSİ (DYP)   Ahmet TEMİZTÜRK      
EMEK PARTİSİ (EMEP)   Salman AKDENİZ      
GENÇ PARTİ İL  BAŞKANI (GP)    Şevki AKGÜN      
HALKIN YÜKSELİŞİ PARTİSİ (HYP)    Ali TIRAŞ      
HAK VE EŞİTLİK PARTİSİ (HEPAR)    Hakan TORUN   221 38 10  
HAK VE HAKİKAT PARTİSİ (HAKPAR)   Mehmet Fatih EKEN      
İŞCİ PARTİSİ (İP)    Cafer SİNCER   223 66 25  
LİBERAL DEMOKRASİ PARTİSİ (LDP)    Kasım AKBABA      
MİLLET PARTİSİ (MP)    M.Ali KURTULAN      
MİLLİYETÇİ MUHAFAZAKAR PARTİ (MMP)   Ali Rıza ASLANHAN      
SAADET PARTİSİ (SP)    Mustafa KAMALAK      
SOSYAL DEMOKRAT HALK PARTİ (SHP)   Hasan KIZILER      
TÜRKİYE PARTİSİ (TP)   İsmail Şeref ALKIŞ   224 10 00  
YENİ PARTİ (YP)   Osman TOLUKESER      
İL GENEL MECLİSİ ÜYELERİ
İL GENEL MECLİSİ BAŞKANI MERKEZ Mustafa ÖZSOY AK Parti  212 92 00  
İL GENEL MECLİSİ ÜYESİ  MERKEZ Ahmet ARIKAN  AK Parti     
İL GENEL MECLİSİ ÜYESİ  MERKEZ Sevilay TÜFEKÇİ AK Parti  Encümen Üyesi  
İL GENEL MECLİSİ ÜYESİ  MERKEZ Cengiz SEZAL AK Parti     
İL GENEL MECLİSİ ÜYESİ  MERKEZ Metin DOĞAN AK Parti     
İL GENEL MECLİSİ ÜYESİ  MERKEZ Ekrem ERGİN AK Parti     
İL GENEL MECLİSİ ÜYESİ  MERKEZ Ramazan OKUMUŞ AK Parti     
İL GENEL MECLİSİ ÜYESİ  MERKEZ Yakup GÖKÇE AK Parti     
İL GENEL MECLİSİ ÜYESİ  MERKEZ Hakan DERELİ MHP    
İL GENEL MECLİSİ ÜYESİ  AFŞİN Ömer KÖSEBALABAN AK Parti    
İL GENEL MECLİSİ ÜYESİ  AFŞİN Ahmet CANPOLAT AK Parti    
İL GENEL MECLİSİ ÜYESİ  AFŞİN Hulusi ATAÇ AK Parti    
İL GENEL MECLİSİ ÜYESİ  AFŞİN Yemliha BÖKE AK Parti Encümen Üyesi  
İL GENEL MECLİSİ ÜYESİ  AFŞİN Süleyman ÖNER MHP    
İL GENEL MECLİSİ ÜYESİ  ANDIRIN Adil ÖKSÜZ AK Parti    
İL GENEL MECLİSİ ÜYESİ  ANDIRIN Behzat KAMA AK Parti    
İL GENEL MECLİSİ ÜYESİ  ANDIRIN Mehmet GELİR AK Parti    
İL GENEL MECLİSİ ÜYESİ  ÇAĞLIYANCERİT  Kazım DEMİRÖZ AK Parti    
İL GENEL MECLİSİ ÜYESİ  ÇAĞLIYANCERİT  İsmail SARIÇERÇİ AK Parti    
İL GENEL MECLİSİ ÜYESİ  ÇAĞLIYANCERİT  Mustafa TUNÇ MHP    
İL GENEL MECLİSİ ÜYESİ  EKİNÖZÜ Turgut ŞAKALAR AK Parti     
İL GENEL MECLİSİ ÜYESİ  EKİNÖZÜ Cuma DOĞAN AK Parti     
İL GENEL MECLİSİ ÜYESİ  ELBİSTAN Ahmet GÖÇER AK Parti     
İL GENEL MECLİSİ ÜYESİ  ELBİSTAN Ali DEMİR AK Parti     
İL GENEL MECLİSİ ÜYESİ  ELBİSTAN Sırrı DEMİR AK Parti     
İL GENEL MECLİSİ ÜYESİ  ELBİSTAN Hüseyin TANRIVERDİ AK Parti     
İL GENEL MECLİSİ ÜYESİ  ELBİSTAN Şerif BİNBOĞA MHP    
İL GENEL MECLİSİ ÜYESİ  GÖKSUN Hayati GÜNGÖR AK Parti    
İL GENEL MECLİSİ ÜYESİ  GÖKSUN Selim SAĞIR AK Parti    
İL GENEL MECLİSİ ÜYESİ  GÖKSUN Faruk DEMİRCİ AK Parti    
İL GENEL MECLİSİ ÜYESİ  GÖKSUN Ziya Memili KENGER MHP    
İL GENEL MECLİSİ ÜYESİ  NURHAK Cuma KAYA AK Parti  Encümen Üyesi  
İL GENEL MECLİSİ ÜYESİ  NURHAK Celal CERİTLİ CHP    
İL GENEL MECLİSİ ÜYESİ  PAZARCIK Osman Nuri ARIKOĞLU AK Parti     
İL GENEL MECLİSİ ÜYESİ  PAZARCIK Halit GENÇAL AK Parti  Encümen Üyesi  
İL GENEL MECLİSİ ÜYESİ  PAZARCIK Mustafa KAYKI MHP    
İL GENEL MECLİSİ ÜYESİ  PAZARCIK Haydar KELEŞER  CHP    
İL GENEL MECLİSİ ÜYESİ  TÜRKOĞLU Ramazan BOZDOĞAN AK Parti  Encümen Üyesi  
İL GENEL MECLİSİ ÜYESİ  TÜRKOĞLU Mehmet Ali ŞEN AK Parti     
İL GENEL MECLİSİ ÜYESİ  TÜRKOĞLU Muhtar DENİZ AK Parti     
İL GENEL MECLİSİ ÜYESİ  TÜRKOĞLU Mustafa İMALI AK Parti     
BELEDİYE MECLİSİ ÜYELERİ
BELEDİYE MECLİSİ ÜYESİ    Mustafa HÜDAYİOĞLU AK Parti     
BELEDİYE MECLİSİ ÜYESİ    Mehmet TEMİZDEMİR AK Parti     
BELEDİYE MECLİSİ ÜYESİ    Osman Polat YALÇIN AK Parti     
BELEDİYE MECLİSİ ÜYESİ    Hülya ERDOĞAN AK Parti     
BELEDİYE MECLİSİ ÜYESİ    Cevdet KABAKÇI AK Parti     
BELEDİYE MECLİSİ ÜYESİ    Cemal TANRIVERDİ AK Parti     
BELEDİYE MECLİSİ ÜYESİ    Özlem SARIFAKIOĞLU AK Parti     
BELEDİYE MECLİSİ ÜYESİ    Mehmet HAMZAOĞLU AK Parti     
BELEDİYE MECLİSİ ÜYESİ    Ahmet Serkan TANRIVERDİ AK Parti     
BELEDİYE MECLİSİ ÜYESİ    Mehmet Kamil DEDEOĞLU MHP    
BELEDİYE MECLİSİ ÜYESİ    Ebru SARI AK Parti     
BELEDİYE MECLİSİ ÜYESİ    Mehmet ALPARSLAN AK Parti     
BELEDİYE MECLİSİ ÜYESİ    Fatih Mehmet ŞEKER AK Parti     
BELEDİYE MECLİSİ ÜYESİ    Sıddık CİĞER AK Parti     
BELEDİYE MECLİSİ ÜYESİ    Sabure ÖZTÜRK AK Parti     
BELEDİYE MECLİSİ ÜYESİ    Erdal Haluk YOLAÇAN MHP    
BELEDİYE MECLİSİ ÜYESİ    Mustafa Kemal HANÇERLİ AK Parti     
BELEDİYE MECLİSİ ÜYESİ    Fevzi GÜNDEŞLİ AK Parti     
BELEDİYE MECLİSİ ÜYESİ    Ahmet DEMİRKOL AK Parti     
BELEDİYE MECLİSİ ÜYESİ    Benian ERKAPLAN AK Parti     
BELEDİYE MECLİSİ ÜYESİ    Halit KAYNAK AK Parti     
BELEDİYE MECLİSİ ÜYESİ    Ahmet ŞEKKELİ MHP    
BELEDİYE MECLİSİ ÜYESİ    Hasan KARA AK Parti     
BELEDİYE MECLİSİ ÜYESİ    Sıddık SEZAL AK Parti     
BELEDİYE MECLİSİ ÜYESİ    Nihan BÜYÜKDERELİ AK Parti     
BELEDİYE MECLİSİ ÜYESİ    Muharrem KIRMIZIKAYA AK Parti     
BELEDİYE MECLİSİ ÜYESİ    Ahmet DERE AK Parti     
BELEDİYE MECLİSİ ÜYESİ    Ali TAŞ AK Parti     
BELEDİYE MECLİSİ ÜYESİ    Engin KARABEKİROĞLU MHP    
BELEDİYE MECLİSİ ÜYESİ    Bünyamin DOKUMACI AK Parti     
BELEDİYE MECLİSİ ÜYESİ    Ali Ayhan KARATUTLU AK Parti     
BELEDİYE MECLİSİ ÜYESİ    Ahmet GÖRGÜLÜ AK Parti     
BELEDİYE MECLİSİ ÜYESİ    Fatih KÖŞKER AK Parti     
BELEDİYE MECLİSİ ÜYESİ    Ali SÜNBÜL AK Parti     
BELEDİYE MECLİSİ ÜYESİ    Rafet KÜSMÜŞ MHP    
BELEDİYE MECLİSİ ÜYESİ    Teyfik Fikret SAÇMALIOĞLU AK Parti     
BELEDİYE MECLİSİ ÜYESİ    Mehmet KISAKÜREK AK Parti     
KENT KONSEYİ BAŞKANI
KENT KONSEYİ BAŞKANI   Zeynep ARIKAN      
B A S I N
ANADOLU BASIN BİRLİĞİ ŞUBE BAŞKANI   Devrim BAŞER   223 19 19  
ANADOLU AJANS MUHABİRİ   Ahmet Caner BAYSAL   223 50 72 225 06 82
TRT TEMSİLCİSİ   Fatih NALBANTBAŞI   223 12 45  
ÖZEL BANKA MÜDÜRLERİ
TÜRKİYE İŞ BANKASI MERKEZ ŞUBE MÜDÜRÜ   Melih POLAT   225 48 53 223 09 24
AKBANK ŞUBE MÜDÜRÜ   Mustafa Cüneyt FETTAHLIOĞLU   224 19 05 221 23 43
YAPI VE KREDİ BANKASI MERKEZ ŞUBE MÜDÜRÜ   Süheyla Hülya AYVAZ   223 44 73 223 45 86
YAPI VE KREDİ BANKASI BİNEVLER ŞUBE MÜDÜRÜ Melek Sibel ÇETİNKAYA   215 57 07  
ŞEKERBANK ŞUBE MÜDÜRÜ   Selçuk KÖSEBALABAN   223 00 31 221 27 17
GARANTİ BANKASI ŞUBE MÜDÜRÜ   Hamit BELET   221 25 52 214 50 96
ING BANK ŞUBE MÜDÜRÜ   Aydın SARKUŞ   225 71 82  
HSBC ŞUBE MÜDÜRÜ   Bülent KOÇ   231 38 00 235 33 35
TÜRK EKONOMİ BANKASI ŞUBE MÜDÜRÜ   Halil ERTAŞ   231 20 81 231 20 91
ALBARAKATÜRK  ŞUBE MÜDÜRÜ   Ahmet AYICI   225 49 26 223 35 91
FORTİS ŞUBE MÜDÜRÜ   Ahmet CANKARAOĞLU   221 15 41  
DENİZBANK ŞUBE MÜDÜRÜ   Mehmet Uğur BİLGİNER   225 42 33  
ASYA KATILIM BANKASI MÜDÜRÜ   Feridun TÜKENMEZ   221 59 00 221 59 60
FİNANSBANK ŞUBE MÜDÜRÜ   Zafer TIRAŞ   235 33 35  
TÜRKİYE FİNANS KATILIM BANKASI MÜDÜRÜ   Atilla Metin ÖZÇELEBİ   224 00 32 224 00 74
KUVEYT TÜRK KATILIM BANKASI  MÜDÜRÜ   Mehmet BOZTOPRAK   225 17 00  225 20 45
ANADOLU BANK A.Ş.   Zafer PAKÖZ      
MESLEKİ KURULUŞLAR
TİCARET VE SANAYİ ODASI BAŞKANI   Kemal KARAKÜÇÜK   235 32 20 235 32 30
ZİRAAT ODASI BAŞKANI   Hüseyin TOPÇUOĞLU   221 15 17 212 68 21
TİCARET BORSASI BAŞKANI   Ahmet Duran BALSUYU   225 94 40  
TABİBLER ODASI BAŞKANI   Dr. Ali ÜNSAL   223 53 30 223 74 76
ECZACILAR ODASI BAŞKANI   Mustafa HÜDAYİOĞLU   216 26 25-26-27 215 77 75
SERBEST MUH VE MALİ.MÜŞ.ODASI BAŞKANI   Arif ŞEN   221 28 22 214 62 10
ESNAF VE SAN.ODALAR BİRLİĞİ BAŞKANI   Ahmet KUYBU   231 40 50 231 40 52
DİŞ HEKİMLERİ ODASI BAŞKANI   A.Mahir ŞİŞMAN   221 85 95  
TMMOB ÇEVRE MUHENDİSLERİ ODASI BAŞKANI   Serpil ÇEVİÇ   235 05 24  
TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI BŞK.   Fahri KÜPLİKILINÇ   225 96 09 221 99 55
TMMOB HARİTA VE KADASTRO MÜH.OD.BŞK.   Serdar ERAYMAN   2351606 235 16 05
TMMOB İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI BAŞKANI   Yaşar BALIK   223 79 37 225 67 87
TMMOB JEOFİZİK MÜHENDİSLERİ ODASI BAŞKANI    Şükrü KAYIRAN   236 16 44 2361643
TMMOB JEOLOJİ MÜHENDİSLERİ ODASI BAŞKANI   Mehmet KURUÇAY   236 00 80 2360306
TMMOB KİMYA MÜHENDİSLERİ ODASİ    Alaattin ORUÇ   2216696 2216697
TMMOB MAKİNE MÜHENDİSLERİ ODASI BAŞKANI   Hacı Ali ÖZAL   223 76 34 224 76 34
TMMOB MİMARLAR ODASI BAŞKANI   Ahmet Sadri AKMAN   2216701 2210449
TMMOB ORMAN MÜHENDİSLERİ ODASI BAŞKANI   Kahraman İsmail KILIÇ   2236707 2214261
TMMOB ŞEHİR PLANCILARI ODASI BAŞKANI   Fatih ADANIR   2243101 2237671
TMMOB TEKSTİL MUHENDİSLERİ ODASI BAŞKANI   Mehmet DOĞAN   2216696 2216697
TMMOB PEYZAJ MİMARLARI ODASI   Asım Alpagu İLTER   0 542 647 42 36  
TMMOB ZİRAAT MÜHENDİSLERİ ODASI BAŞKANI   Yusuf TEMİZKAN   221 66 96 221 66 97
TES-İŞ T. ENERJİ, SU VE GAZ İŞCİLERİ SEND. BŞK.   Ö.Lütfi ERGİN   221 36 94 221 36 95
KARTALKAYA SAĞ SAHİL SULAMA BİR.BAŞKANI   İsmail KAYNAR   225 20 51 221 12 85
KAHRAMANMARAŞ ARI YETİŞTİRİCİLERİ BİRL.BŞK. Mehmet KARAKOYUN   235 35 48  
KAMU YARARINA ÇALIŞAN VAKIF VE DERNEKLER
TÜRK HAVA KURUMU ŞUBE BAŞKANI   Ali YURDAGÜL   214 25 17  
TÜRKİYE YARDIM SEVENLER DERNEĞİ ŞUBE BŞK.   Süheyla DİKER   221 38 30  
SOSYAL DAYANIŞMA VAKFI BAŞKANI   Sermet ÇUHADAR   214 45 25 231 66 38
KAHRAMANMARAŞ TANITMA ve TURİZM DERNEĞİ BAŞKANI Erdal KAMBUR   211 08 08   
KIZILAY ŞUBE BAŞKANI   Av.Şenol BİLGİNER   236 19 97  
TÜRK OCAKLARI DERNEĞİ BAŞKANI   Abdullah TEKİNŞEN   235 44 44  
KASİAD  BAŞKANI   Ahmet Kamil ŞİRİKÇİ   232 16 02 2321603
MASİAD MADENİ EŞYA SAN. DER.BAŞKANI   Muharrem GÖRGEL   236 40 00 236 40 40
(KALİDA) LİDER İŞADAMLARI DERNEĞİ BAŞKANI   Osman GEMCİ   251 30 00 221 71 71
TÜMSİAD ŞUBE BAŞKANI   Adnan TOPRAK   212 63 64  
(KAGİD) KADIN GİRİŞİMCİLER DERNEĞİ BAŞKANI   Hatice KOÇ   232 17 47  
KMTSO KADIN GİRİŞİMCİLER KURULU BAŞKANI   Nazlı Ceylan BALDUK KURTUL   235 32 20 235 32 24
AMATÖR SP.KULÜBÜ FEDERS.BŞK.   Ergün ÖNAL   226 35 00 236 12 19
ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCE DERNEĞİ ŞB.BAŞKANI   Ali KALKAN   221 62 46 225 15 45 
T.GÖRME ENGELLİLERİ DERNEĞİ K.MARAŞ ŞUBESİ   Doğan NURLUYOL   221 13 57  
TÜRKİYE SAKATLAR DERNEĞİ K.MARAŞ ŞUBESİ   Alaeddin KUYURCAK   235 17 47  
TEMA VAKFI İL TEMSİLCİSİ   Cafer KALALI   221 66 96  
KİMSE YOK MU? DERNEĞİ K.MARAŞ ŞUBESİ   Mustafa TİMURBANGA   2154001 221 13 01
BİZİM ÇOCUKLARIMIZ DERNEĞİ    Av. Fatoş ESERTAŞ   214 51 77  
TÜRK ANNELER DERNEĞİ BAŞKANI   Şenda Çiğdem EVLİYA   214 26 85 223 55 53
LALE EĞİTİM VE KÜLTÜR DERNEĞİ BAŞKANI   Gökçe ÖZBEK      
GENÇLİK HAREKETİ KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİ BAŞKANI Mustafa AKDENİZ      
Türkiye Harp Mahlulü Gaziler, Şehit,Dul, ve Yetimleri Derneği Başkanı Yunus KARAMAN   235 34 48 5336325276